Spoločnosť eventive, s. r. o. zrealizovala v našej spoločnosti školenie Event manažment a Spoločenský protokol. Zo strany školených zamestnancov sme mali len pozitívne ohlasy.

 

„Spoločnosť „eventive“ zamestnáva profesionálny personál (p.Sedláčková). Prístup je veľmi profesionálny, ústretový. Školenia sú postavené najmä na praxi, čo je veľkou výhodou, lebo aj po celodennom školení je človek v strehu vďaka praktickým úlohám, ktoré sú zadávané priebežne počas celého školenia a je tak oveľa jednoduchšie pochopiť preberanú tému.“ (Lenka)

 

„Školenie bolo veľmi prínosné pre prácu v dynamickom kolektíve, keďže sme sa zamerali na tému Event manažment a event marketingovú stratégiu. Najlepším príkladom do praxe bolo využitie projektového manažmentu pri príprave eventu, ktorý sme si skúsili teoreticky pripraviť pre reálne pripravovanú akciu. Takže očakávania od školenia sa naplnili .“ (Kristínka)

 

„So školením som bol spokojný, bolo na profesionálnej úrovni, školiteľka vedela čo robí, nebola nudná, vedela ma zaujať. Dozvedel som sa nové informácie a spôsoby organizácie eventov.“ (Vladimír)

Ing, Andrea Baniari, personal specialist, HANIL E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.